Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich
zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
Catering

 Restauracja Park oferuje Państwu catering, który od lat przynosi nam szereg sukcesów. Możemy pochwalic sie największa i najnowocześniejszą kuchnią cateringową w Inowrocławiu, która sprosta zamówieniom na kilkaset osób, zachowujac najwyższy standard i jakość. 


Mamy zaszczyt i przyjemność organizować przyjęcia dla urzędów administracji państwowej, dla firm i korporacji oraz uczestniczyć w ważnych wydarzeniach kulturalnych miasta. Organizujemy każdy rodzaj przyjeć i uroczystości od spotkań biznesowych, imprez firmowych po bale i uroczystości rodzinne. Dysponujemy dużym zapleczem plenerowym co pozwala nam organizować imprezy firmowe dla kilkuset osób.


Zapewniamy kompleksową obsługę organizowanych przez nas imprez. Dysponujemy sceną z profesjonalnym nagłośniemiem. Dla firmowych pikników rodzinnych organizujemy rozrywkę zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci (zjeżdżalnie, zabawy animacyjne, konkursy sportowe itp.).

Imprezy mogą być przygotowywane dla każdej ilości osób na terenie przyległym do restauracji jak i w każdym innym miejscu w Inowrocławiu oraz na terenie całego kraju.