Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich
zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
Imprezy Okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe są naszą specjalnością. Zarówno kameralne związane z uroczystościami Chrzcin, Komunii, jak i wytworne Wesele, celebrujące najpiękniejsze chwile Zaślubin. Nasza restauracja przylega do Parku Solankowego co w słoneczne dni pozwala na poobiednie spacery. Jednocześnie Państwa dzieci nie są zmuszone do przebywania w zamknętym ponieszczeniu, a w czasie przyjęcia/imprezy mogą bezpiecznie bawić na świeżym powietrzu. Posiadana powierzchnia pozwala zorganizować wesela do 100 a przyjęcia nawet dla 150 osób. Dodatkowym atutem Restauracji PARK, z tytułu lokalizacji, jest zaplecze hotelowe, z którego może skorzystać Para Młoda wraz ze Swoimi Goścmi. Dzięki temu, kolejny dzień może rozpoczać się uroczystym wspólnym śniadaniem lub zgodnie z życzeniem przygotowanymi "Poprawinami". Karta dań na przyjęcie weselne przygotowywana jest w oparciu o sugestie naszych Gości.