Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich
zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.
„Wellness & Harmonia SPA”

   Zapraszamy do WELLNESS & HARMONIA SPA w Inowrocławiu, gdzie wejdziecie do cudownego świata witalności, by odzyskać energię i zdrowie. Jesteśmy najlepszym miejscem do relaksu i aktywnego wypoczynku. Wyjątkowa atmosfera sprawia, że do WELLNESS & HARMONIA SPA pragnie się wracać, by skorzystać z wszystkich jego dobrodziejstw. Pełny uroku Park Solankowy oraz dobroczynny wpływ mikroklimatu sprawiają, że czas u nas płynie wolniej. Czerpiąc inspiracje z natury i pradawnej wiedzy człowieka stworzyliśmy magiczny świat relaksu i zapomnienia. Naszych gości otaczamy orientalnymi zapachami, dźwiękami, kolorami i dotykiem, aby przywrócić im harmonie i witalność.


    W naszym SPA możecie oddać się w ręce profesjonalnych masażystek i kosmetyczek. Pełna gama zabiegów rewitalizujących, nawilżających i odmładzających twarz i ciało. Programy wyszczuplające i antycellulitowe. Najnowocześniejsze urządzenie do walki z cellulitem - Endermologia. Cudowne masaże oparte na filozofii Ajurwedy, które poddadzą Was zmysłowym doświadczeniom, zadbają o harmonię ciała i duszy.

 

Zapraszamy na stronę: www.harmoniaspa.pl